O mnie

Cześć! Bardzo dziękuję, że tutaj jesteś! Pozwól, że się przedstawię i przybliżę Tobie moją osobę.

Mam na imię Magdalena, jestem szczęśliwą żoną i zostałam mamą wcześniaka. Mam 27 lat, ukończyłam studia inżynierskie i pracuję w swoim zawodzie. Czuję się w pełni spełniona prywatnie jak i zawodowo.

Urodziłam w 34 tygodniu ciąży cudowną córeczkę Różę. Miałam zostać lutową mamą, jednak życie przygotowało dla mnie inny scenariusz – zostałam grudniową mamuśką. Aktualnie Różyczka ma już rok. Od chwili narodzin ta Mała istota przewróciła Nasz świat do góry nogami. Chętnie podzielę się z Tobą, jak wygląda moje życie w nowej roli – jako mama.

Skąd nazwa subiemum? Jestem ogromną fanką Subaru, miłością do tej marki zaraził mnie mój mąż. Swoje subarynki traktujemy jako ,,część” naszej rodziny i bardzo o nie dbamy! Wspólna pasja bardzo nas do siebie zbliża i na pewno na moim blogu pojawią się posty związane z subarową miłością.

Uwielbiam dbać o siebie, a w szczególności pielęgnować włosy. Tematy związane z urodą, włosami czy kosmetykami to również główna tematyka moich wpisów tutaj.

Jestem całkowicie zakochana w Tajlandii. Do tej pory byłam z mężem 2 razy, ale kolejne wakacje w 3kę to właśnie magiczna Tajlandia. Jesteśmy zauroczeni klimatem, kulturą i jedzeniem. Te wspaniałe chwile, które spędziliśmy w Taj są nie do opisania…tam trzeba po prostu pojechać i doświadczyć tego wszystkiego!

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostaniesz ze mną na dłużej i pozostawisz coś po sobie 😉