Dekoracje na roczek

Posted on

Hej!

Za nami impreza z okazji pierwszych urodzin Różyczki. My zdecydowaliśmy się na wyprawienie tej ,,małej” imprezy w restauracji. Rodzinkę mamy dosyć sporą, dlatego nie chciałam wyprawiać jej w domu. Przyjęcie odbywało się poza naszym miejscem zamieszkania ( w rodzinnych stronach), dlatego sale załatwialiśmy dużo dużo szybciej – 2 miesiące przed. Termin z uwagi na Święta był inny, niż dzień urodzin Róży.  Zaproszenia oraz dodatki zakupiłam z początkiem grudnia.

Baboom – personalizowane dekoracje urodzinowe

baboom jelonek

Róża w swoim pokoju ma piękną fototapetę z jelonkiem, dlatego zdecydowałam się właśnie na ten motyw. Znalazłam na stronie Baboom personalizowane dekoracje. Wybrałam podstawowy zestaw, który składał się z:

  • girlandy 12 flag (łącznie z flagami ozdobnymi) + kolorowy sznurek
  • 8 szt. pikerów (3 rodzaje)
  • 6 szt. słomek z flagami
  • 6 szt. balonów pastelowych (3 x łososiowe, 3 x białe)
  • Zaproszenia
  • Balon z cyfrą 1

Realizacja przebiegła szybko, a jakość wykonania bardzo dobra. Muszę też wspomnieć, że kontakt z samą firmą działał bez zarzutu, co mnie bardzo cieszy. Dlatego z całego serca polecam Baboom! 🙂  Nie zdecydowałam się na więcej dodatków, gdyż nie chciałam przesadzić z ilością ozdób. Na stronie Baboom możecie zobaczyć personalizowane dodatki urodzinowe również w innej tematyce zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

baboom

baboom

baboom jelonek

Dodatkowe dekoracje

Marzyły mi się takie piękne dekoracje wykonane z dużej ilośći balonów. Ja uznałam, że sama mogę też coś zrobić, coś bardziej minimalistycznego. Kupiłam zatem butlę z helem (sklep Action), obciążniki do balonów (Action i Dealz), papierowe pompony (kwiatki), sznurek, drewniane klamerki i kilka innych dodatków dekoracyjnych. Stworzyłam ściankę z balonami, pomponami, 12 zdjęciami na sznurku i zawiesiłam personalizowaną girlandę z Baboom. Słodki bufet stanowił dodatkowo w swoim rodzaju dekorację. Krzesło (standardowe krzesełko do karmienia Ikea) Różyczki ozdobiłam papierową girlandą, wstążkami oraz balonami z helem. Całość dekoracji była skromna, ale wyszło pięknie!

Krzesełko Ikea

zdjęcia

Jeśli macie trochę czasu, jesteście kreatywne/kreatywni to na pewno stworzycie coś fajnego dla Waszych dzieci. Na sam koniec wrzucam zdjęcie tortu – Jelonka. Zainspirowałam się zdjęciem w sieci, a cukiernia stworzyła takie cudo dla Róży, ze aż szkoda było go kroić.

tort jelonek

roczek

Buziaki ;*

  • Share

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.